Adana Krom Hurdası

Adana Krom Hurda

Krom madeni ülkemizde ihracatı en çok yapılan maden çeşididir. Kullanım alanı bakımından çok büyük yer kaplayan krom madeni çeliğin sertleştirilmesinde, paslanmaz çelik üretiminde ve çeşitli alaşımların elde edilmesinde kullanılır.

Bu nedenle de hurda krom geniş bir kullanım alanından çıkmaktadır. Krom özellikle otomobil parçalarında ve kesici aletlerde korozyon önleyici kaplama olarak kullanımı da yaygındır. Erime sıcaklığının yüksek olmasından dolayı tuğla ve kalıp yapımında da yaygın olarak kullanılmaktadır.
 


Hurdalarınızı en yüksek fiyattan alıp, bu işten sizin de para kazanmanızı sağlıyoruz. Hurdacı firma, gerek çalışma kadrosu, gerekse de ekipmanları ile her zaman tam donanımlı olmalıdır, hurdalarınızı hassas kantarlarda tartmalıdır.

Ancak,  Krom hurdası alan hurdacıların hepsinde, hassas kantarlar bulunmaz. Bu da, yüksek ağırlıktaki hurdalarınızın doğru tartılamaması demektir. İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, profesyonel çalışma kadromuz ve tam teşkilatlı makinelerimizle adresine gelerek, hurdalarınızı hassas kantarlarda tartıyoruz. Daha sonra, krom hurdası kilo fiyatına göre ücretinizi peşin olarak ödüyoruz.

BÜLTENE KAYDOL

Konularımızı takip etmek ve bülten listemizde olmak artık kolay.