Adana Bakır Hurdası

Adana Bakır Hurdası

Günümüzde ürünlerin geri dönüşümü özellikle de artan nüfuslar sebebiyle büyük önem taşıyor. Sürekli artış gösteren nüfus, artık çok daha fazla ürünün geri dönüşüme kazandırılmasını elzem kılıyor. Bu nedenle de her geçen gün daha fazla hurda işi ile uğraşan firmalar kuruluyor.


Adana Hurda Alımı

Hurda işine başlama düşüncesi içindeyseniz ya da hali hazırda hurda işi yapıyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bakır, demir gibi hurdaların yanında inşaat hurdası gibi hurdaların da alımını yapmaktayız. Hurda hurda alımında anında ödeme imkanı sunan Baysallar Hurdacılık ödemelerini hurdaları teslim aldığı an yapmaktadır. Bu sayede uzun süre beklemenize gerek kalmadan hurda ürünlerinizin ücretini kısa sürede alabilirsiniz. 

Alınan Hurda Çeşitleri

Firmamıza bakır, teneke, alüminyum ve krom gibi onlarca çeşit hurdayı satabilirsiniz. Tüm hurdalarınız piyasadaki hurda alım fiyatları çerçevesinde alınır. Yani hurdalarınız firmamızca gerçek değerinde alınıp satılmaktadır. Eğer örneğin bakır hurdanız varsa bakır hurda fiyatları konusunda araştırma yaparak fiyatlar konusunda bilgi sahibi olduktan sonra da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bakırın kilo fiyatı hususunda firmamızın internet sitemizde yer alan Whatsapp iletişim hattına bağlanarak bizzat müşteri hizmetlerimizden de bilgi alabilirsiniz. Firma çalışanlarımız size adana hurda bakır fiyatları ile ilgili yardımcı olacaktır.

BÜLTENE KAYDOL

Konularımızı takip etmek ve bülten listemizde olmak artık kolay.