KURUMSAL

Baysallar Hurdacılık

Baysallar Hurda , hurda sektörünün İşini Güvenilir Yapan Firmalar Arasında Olan Baysallar Hurdacılık kurulduğu yıldan bu yana öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak faaliyet göstermektedir. ADANA İNCİRLİK Askeri Üssünün Yıllardır hurda alımını yapmaktayız.

Çevreye ve doğaya zarar verecek maddeleri itinayla değerlendirerek onları insanlara faydalı hale getirme misyonu üslenmiş bulunmaktadır. Baysallar Hurdacılık hurda hurdacı hurda fiyatları ve metal alımı alanında uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi fiyat ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Firmamız sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte yaptığı iş sayesinde de çevreye büyük fayda sağlamaktadır.

Hurda alım ve satımlarında uzman olan kadromuz her türlü müşteri talebine ve sorusuna kolaylıkla cevap verebilmektedir. Baysallar Hurdacılık sipariş sonrası ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlar da yapmaktadır. Firmamızın öncelikli hedefi sektöründe edindiği yeri uzun yıllar korumak , kendine ve çevresine sürekli fayda sağlayabilmektir.


BÜLTENE KAYDOL

Konularımızı takip etmek ve bülten listemizde olmak artık kolay.