Adana Kablo Hurdası

Adana Kablo Hurdası

Baysallar Hurdacılık olarak hurda kabloların işlenerek bakır ve plastiğinin sektörel geri dönmüşümü konusunda da faaliyet göstermekteyiz. Kablo fabrikalarından, şantiyelerden, tersanelerden, otomobil firmalarından, elektrik elektronik ürün imalatı yapan fabrikalardan uçak sanayi den üretim sonrası çıkan hurda kablolarının alımını ve bu kabloların makineler aracılığı ile ayrıştırılıp tekrar geri dönüşümünü sağlamaktayız.
 

Ayrıca İhalelerden alınan Ptt kablo hurdalarına bakır oranına göre Lme (Londra Metal Borsası)  fiyatı vererek de almaktayız. Bu sayede de müşterilerimizin işçilik masraflarını sıfıra indirmekteyiz.Bakır hurdalarının eritiminden önce son el olan firmamız bu nedenle hurda kablo alımında da kablolarınız için en iyi bakır fiyatını çıkarabilecek kapasiteye sahiptir.
 

Baysallar Hurdacılık olarak bilinçsiz satılan ve bilinçsiz ayrıştırılan ( yakılarak vb.) kabloların çevremize vermiş olduğu zararların büyük olduğu bilinci ile çevreye karşı duyarlılığımız gün geçtikçe daha da büyümektedir. Tesislerimizde hurda kablolar son teknoloji makineler aracılığı ile kırılarak ayrıştırılmaktadır. Kablo dışındaki plastik maddenin bilinçsiz ayrıştırıldığı takdirde çevreye vermiş olduğu büyük zararlar, dünya standartlarındaki tesislerimizde sıfıra indirilmektedir.
 

BÜLTENE KAYDOL

Konularımızı takip etmek ve bülten listemizde olmak artık kolay.