Adana Demir Hurdası

Adana Demir Hurdası

Demir hurdası Adana hurda sektöründe büyük bir paya sahiptir. Geri dönüşümünün kolay olması ve demir metalinin birçok alanda kullanılması demir hurdasının önemini arttırmaktadır. Otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diğer teknolojik ürünlerin yapımında, tarım araçları üretiminde, trafik levhaları yapımında, bazı mutfak eşyaları yapımında kısaca hayatımızın her alanında demir metali kullanılır.
 

Adanada Demir Hurda Fiyatları

Adanada Demir hurdası için demirin kilo fiyatı küçük veya büyük işletme gözetmeksizin farklılıklar gösterebilmektedir. Bu durumun müşteri lehine olma durumları nadiren gerçeklemektedir. Baysallar Hurdacılık olarak bizler politikamıza bağlı olarak müşteri odaklı yürütmekteyiz hizmetlerimizi. 

Hurda demir fiyatları yüksek fiyat ile hurda fiyat listesi baz alınarak nakit veya çeşitli ödeme imkanları ile anında gerçekleştirirken, demirin kilo fiyatı da yüksek tutarak, herhangi bir komisyon veya hizmet bedeli talep etmemekteyiz. Tarafınızdan teslim aldığımız hurdanın, değerinde fiyatı ile işletmemize getirmekteyiz.

BÜLTENE KAYDOL

Konularımızı takip etmek ve bülten listemizde olmak artık kolay.